Wróć Wróć

Patarimai

Patarimai
Žiūrėti

Instrukcijos

Instrukcijos
Žiūrėti

Priedai

Filtruoti pagal

Rodyti filtrą
Kaina
Plotis:
Spalva
Modelis

Priedai

Gartraukių priedai

Nusipirkus gartraukį dažnai kyla klausimas, kokių priedų jam reikia? Mes stengiamės patenkinti klientų, tiek tų, kurie jau naudojasi mūsų gartraukiais, tiek tų, kurie dar tik planuoja įsigyti lūkesčius. Padedame pasirinkti priedus, visada galite kreiptis į mūsų pagalbos liniją, kad gautumėte patarimų. Kiekvienas gartraukis, nesvarbu, ar jis yra saloje, ar lubose, ar tvirtinamas prie sienos, ar įmontuotas, komplektuojamas su universaliais priedais. Tai reiškia, kad jie tinka beveik bet kokiam gartraukiui, nepriklausomai nuo tipo. Žinoma, yra išimčių, tačiau jos bus išsamiai aprašytos gaminio specifikacijose.

Priedai suprojektuoti taip, kad  būtų lengva juos valyti ir pakeisti. Norime, kad mūsų klientai būtų patenkinti savo pasirinkimu, todėl mūsų įmonė taip pat parduoda gartraukių priedus, tokius kaip anglies filtrai, išmetimo kanalai, turbinos, riebalų filtrai, nuotolinio valdymo pultai ir valymo priemonės.

Dažniausiai perkami gartraukių priedai

Anglies filtras. Skirstoma į du tipus: kvadratinį anglies filtrą ir apvalų anglies filtrą. Kiekvienam turbinos tipui tinka atitinkamas filtro tipas. Šie filtrai sugeria garus, dūmus ir kvapus, kurie išsiskiria gaminant.

Be to, mes taip pat norime pabrėžti aliuminio riebalų filtrą. Jis tarnauja ilgai, bet mes rekomenduojame jį pakeisti kai jis yra labai užterštas. Paprastai gartraukiui reikia įsigyti du arba tris aliuminio filtrus, viskas priklauso nuo modelio.

Esame ne tik gartraukių gamintojai, visas dalis ir komponentus kurie naudojami mūsų gartraukiuose, taip pat gaminame mes patys. Tai reiškia, kad visos gartraukio dalys yra keičiamos ir esant defektui mes suteikiame reikiamą pagalbą. Prieš keičiant komponentus patiems, rekomenduojame susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu, kad būtų išvengta žalos.

Mes visada stengiamės patenkinti aukščiausius klientų lūkesčius, todėl galite iš anksto pasikonsultuoti, kad pasirinktumėte kurie priedai jums reikalingi.

Pratęskite savo gartraukio garantiją!

Atsiųskite savo virtuvės, su naujuoju Nortberg gartraukiu, nuotrauką ir gaukite papildomą 6 mėnesių garantiją!

 1. Įsigykite Nortberg gartraukį
 2. Nufotografuokite gartraukį
  savo virtuvėje
 3. Įkelkite nuotrauką į mūsų platformą
 4. Gaukite prailgintą
  garantiją
Pasinaudoti

Kodėl
NORTBERG?

 • Nemokamas
  ir saugus pristatymas
 • Originalus
  produktas, tiesiai iš gamintojo
 • Aukštos
  kokybės garantija
 • Garantinis
  ir pogarantinis aptarnavimas