Wróć Wróć

Patarimai

Patarimai
Žiūrėti

Instrukcijos

Instrukcijos
Žiūrėti

Gartraukiai
Integruoti

Filtruoti pagal

Rodyti filtrą
Kaina
Plotis:

Šioje kategorijoje prekių nėra

Gartraukiai
Integruoti

Integruoti gartraukiai

Integruoti gartraukiai yra moderniausias sprendimas klientams, vertinantiems erdvę ir patogumą virtuvėje. Tai yra bene novatoriškiausias būdas sujungti unikalų dizainą ir šiuolaikines technologijas. Į indukcinę kaitlentę integruotas gartraukis yra naujiena Lietuvos rinkoje, atėjusi pas mus iš Italijos, stilingų ir novatoriškų sprendimų šalies. Integruotų gartraukių mada yra galimybė tiems, kurie nori sutaupyti daug vietos savo virtuvėje ir suteikti jai šiuolaikišką stilių. Integruoti gartraukiai - puikus būdas sutaupyti vietos jūsų virtuvėje.

Kaitlentėje integruotas gartraukis

Integruoti gartraukiai yra kelių tipų. Gartraukį galima įmontuoti virtuvės stalviršyje šalia viryklės, arba tai gali būti indukcinė kaitlentė su įmontuotu gartraukiu. Populiariausi modeliai Lietuvoje yra klasikiniai gartraukiai, tačiau vis dažniau mūsų klientai renkasi modernesnius virtuvinių gartraukių variantus, pavyzdžiui, gartraukį įntegruota kaitlentėje. Visos integruotų gartraukių versijos turi tas pačias savybes - jose derinamas patikimumas, naujovės, funkcionalumas ir ilgaamžiškumas. Visa tai atitinka jūsų didelius lūkesčius virtuvės interjere. Norime, kad jūsų nuomonė apie mūsų produktus būtų geriausia.

Integruotas gartraukis tampa vis populiaresnis dėl to, kad jo nematyti virtuvėje. Tai lengvas, saugus ir efektyvus sprendimas reikliausiems klientams, kurie virtuvėje vertina stilių ir eleganciją. Gartraukis integruotas indukcinėje kaitlentėje yra prabangus derinys, leidžiantis padidinti erdvę virtuvėje ir išmaniai išnaudoti plotą.

Kaitlentėje integruotas gartraukis veikia taip, kad galėtų patikimai ištraukti garus, dūmus ir kitus kvapus, kurie atsiranda gaminant maistą. Aukšta kokybė ir naujausios technologijos, kurių dėka buvo sukurtas šie modeliai, virtuvėje naudos naujoviškus sprendimus tam, kad maisto gaminimas džiugintų.

Integruoti gartraukiai turi daug privalumų, tačiau didžiausias, kad yra galimybė tokį gartraukį pastatyti tiek mažoje, tiek didelėje virtuvėje. Be to, gartraukį galima įrengti virtuvės spintelėje arba virtuvės saloje. Viskas priklauso nuo paskirties ir skonio.

Kaitlentėje integruotą gartraukį galima prijungti prie ventiliacijos kanalo arba naudoti su anglies filtrais recirkuliacijos režimu.

Integruotas gartraukis yra absoliutus hitas. Gartraukis yra kaitlentės konstrukcijoje. Jo praktiškai nematyti nes jis atrodo kaip įprasta kaitlentė.

Sieninis integruotas gartraukis

Šis ištraukiamasis gaertraukis turi specifinį dizainą, kuris maksimaliai padidina kvapų sugėrimo efektyvumą virimo metu. Viršutinė dalis yra sumontuota šalia kaitinimo plokštės ir valdoma nuotolinio valdymo pultu, kuris siejamas su gartraukiu.

 

Pratęskite savo gartraukio garantiją!

Atsiųskite savo virtuvės, su naujuoju Nortberg gartraukiu, nuotrauką ir gaukite papildomą 6 mėnesių garantiją!

 1. Įsigykite Nortberg gartraukį
 2. Nufotografuokite gartraukį
  savo virtuvėje
 3. Įkelkite nuotrauką į mūsų platformą
 4. Gaukite prailgintą
  garantiją
Pasinaudoti

Kodėl
NORTBERG?

 • Nemokamas
  ir saugus pristatymas
 • Originalus
  produktas, tiesiai iš gamintojo
 • Aukštos
  kokybės garantija
 • Garantinis
  ir pogarantinis aptarnavimas