Wróć Wróć

Patarimai

Patarimai
Žiūrėti

Instrukcijos

Instrukcijos
Žiūrėti

Išskirtiniai gartraukiai - NORTBERG

Mūsų istorija

Virtuvinių gartraukių TM NORTBERG gamykla buvo įkurta 1989 m. Nuo to laiko mūsų įmonė šioje srityje pasiekė didelę sėkmę ir sugebėjo pelnyti reikliausių Europos pirkėjų pasitikėjimą.

Per pastaruosius 30 metų mes kūrėme išskirtinius produktus tiek privatiems klientams, tiek partnerių įmonėms. Visi mūsų gartraukiai yra pagaminti iš patikimų Europos tiekėjų tiekiamų aukštos kokybės komponentų. Mūsų prekės ženklo produktai kuriami glaudžiai bendradarbiaujant su žinomais dizaineriais, o mūsų inžinieriai, technikai ir gamybos darbuotojai užtikrina aukščiausią kokybę visais aspektais.

Esame įsitikinę, kad naujoviški sprendimai yra mūsų produktų populiarumo priežastis. TM NORTBERG gartraukiai pasižymi ne tik funkcionalumu ir šiuolaikišku dizainu, bet ir aukšta kokybe bei prieinamomis kainomis. Mes nuolat plečiame savo modelių asortimentą, sekdami naujas tendencijas buitinės technikos pasaulyje ir atsižvelgdami į klientų atsiliepimus.

Bendras visų mūsų gartraukių bruožas yra unikalus jų dizainas, tačiau aukštas technologinis produktų efektyvumas yra vienodai svarbus. Štai kodėl mūsų gartraukiai turi žemiausią triukšmo lygį rinkoje. Mūsų gaminiai yra patikimi, modernūs, energiją taupantys ir atitinka visus ES reikalavimus ir standartus.

NORTBERG TM gaminiai yra sukurti ypač kruopščiai ir pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip šlifuotas nerūdijantis plienas, keramika ir grūdintas stiklas. Platus asortimentas leidžia jums pasirinkti tinkamą bet kokio stiliaus virtuvės modelį.

TM NORTBERG produktai patenkins net reikliausių klientų poreikius ir pabrėš jų individualumą.

Kodėl
NORTBERG?

 • Apie mus
  Nemokamas
  ir saugus pristatymas
 • Apie mus
  Originalus
  produktas, tiesiai iš gamintojo
 • Apie mus
  Aukštos
  kokybės garantija
 • Apie mus
  Garantinis
  ir pogarantinis aptarnavimas