Wróć Wróć

Patarimai

Patarimai
Žiūrėti

Instrukcijos

Instrukcijos
Žiūrėti

Gartraukiai
Teleskopiniai

Filtruoti pagal

Rodyti filtrą
Kaina
Plotis:
Spalva
Įmontuojamas gartraukis Amadis Inox - INOX - 50 cm / 60 cm

Energijos klasė: D

Amadis Inox

250.00 EUR

 • 50 cm
 • 60 cm
Įmontuojamas gartraukis Amadis Black - Juoda - 50 cm / 60 cm

Energijos klasė: D

Amadis Black

250.00 EUR

 • 50 cm
 • 60 cm
Įmontuojamas gartraukis Amadis White - Balta - 50 cm / 60 cm

Energijos klasė: D

Amadis White

250.00 EUR

 • 50 cm
 • 60 cm

Gartraukiai
Teleskopiniai

Balduose įmontuojami teleskopiniai gartraukiai

Įmontuojami teleskopiniai gartraukiai yra universalus sprendimas kiekvienai virtuvei. Šie gartraukiai neužima daug vietos ir puikiai tinka spintelėje, todėl virtuvėje gartraukio praktiškai nematyti. Pilnai įmontuojami gartraukiai idealiai tinka tiems, kurie virtuvėje neturi per daug vietos, tačiau nori prabangios ir unikalios virtuvės įrangos.

Teleskopiniai gartraukiai

Gartraukio korpusas įmontuotas virtuvės balduose, matomas tik ištraukiamas skydelis. Gartraukis įsijungia ištraukus priekinį skydelį, ši procedūra palengvina maisto gaminimą, nes garai neaplenkia gartraukio, o visi kepimo metu atsirandantys kvapai ir dūmai patenka į jį. Teleskopiniai gartraukiai yra tylus ir efektyvus sprendimas mažoms ir vidutinėms virtuvėms, o priekinio skydelio judėjimo mechanizmas palengvina maisto ruošimą. Kai jis nenaudojamas, gartraukį galima įstumti atgal į vietą, neužimant vertingos vietos jūsų virtuvėje. Teleskopinis gartraukis buvo sukurtas taip, kad atitiktų reikliausių klientų reikalavimus.

Komponentai ir spalvos

Visi mūsų gartraukiai yra pagaminti iš aukštos kokybės komponentų. Nerūdijantis plienas, lakštinis metalas arba grūdintas stiklas, taip pat visos dalys ir komponentai, naudojami gaminant mūsų gartraukius, yra išimtinai iš Europos tiekėjų. Virtuvinius gartraukius galima rinktis iš skirtingų spalvų su skirtingomis žaliavų kombinacijomis, tačiau grūdinto stiklo ir nerūdijančio plieno derinys tampa vis populiaresnis.

Įmontuotas gartraukis ir apšvietimas 

Įmontuojami gartraukiai yra idealus šviesos šaltinis, jie puikiai apšviečia virtuvės stalviršį ir padaro kambarį šviesų ir jaukų. Visuose įmontuotuose gartraukiuose yra aukštos kokybės LED apšvietimas.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis įmontuojamą gartraukį

Vienas iš pagrindinių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis įmontuojamą gartraukį, pasirinkti jį teisingų matmenų. Geriausiai yra nusipirkti įmontuotą gartraukį, kuris yra šiek tiek platesnis nei kaitlentė, jis geriau užfiksuos dūmus, garus ir kvapus, atsirandančius ruošiant maistą. Be to, įmontuotas gartraukis turėtų būti pakankamai efektyvus, kad atitiktų jūsų virtuvės plotą. Kuo didesnis našumas kubiniais metrais, tuo efektyvesnis bus gartraukis. Manoma, kad efektyvus gartraukis turėtų sugebėti filtruoti visą virtuvės orą bent šešis kartus per valandą. Mūsų klientai gali pasikliauti aukšta įmontuojamų gartraukių kokybe, o efektyvus oro valymas jūsų virtuvėje pateisins visus jūsų lūkesčius.
Mūsų įmonė garantuoja, kad mūsų įmontuojami gartraukiai atitiks jūsų reikalavimus. Mūsų misija yra pateikti jums geriausios kokybės produktą už geriausią kainą. Mes garantuojame, kad kiekvienas mūsų parduodamas gartraukis yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir komponentų, taip pat unikalaus, estetiško dizaino. Kadangi jūsų nuomonė mums svarbi, stengiamės užtikrinti, kad mūsų gartraukiai atitiktų klientų poreikius ir lūkesčius.

Pratęskite savo gartraukio garantiją!

Atsiųskite savo virtuvės, su naujuoju Nortberg gartraukiu, nuotrauką ir gaukite papildomą 6 mėnesių garantiją!

 1. Įsigykite Nortberg gartraukį
 2. Nufotografuokite gartraukį
  savo virtuvėje
 3. Įkelkite nuotrauką į mūsų platformą
 4. Gaukite prailgintą
  garantiją
Pasinaudoti

Kodėl
NORTBERG?

 • Nemokamas
  ir saugus pristatymas
 • Originalus
  produktas, tiesiai iš gamintojo
 • Aukštos
  kokybės garantija
 • Garantinis
  ir pogarantinis aptarnavimas