Wróć Wróć

Patarimai

Patarimai
Žiūrėti

Instrukcijos

Instrukcijos
Žiūrėti

gartraukiai
Retro

Filtruoti pagal

Rodyti filtrą
Kaina
Plotis:
Spalva
Darbo režimas
Energijos klasė
Medžiaga
Valdymas
Retro gartraukis Rustic Ecru - Kreminė - 60 cm / 90 cm

Energijos klasė: D

Rustic Ecru

350.00 EUR

 • 60 cm
 • 90 cm
Retro gartraukis Rustic Black Matt - Juoda matinė - 60 cm / 90 cm

Energijos klasė: D

Rustic Black Matt

350.00 EUR

 • 60 cm
 • 90 cm
Retro gartraukis Rustic White - Balta - 60 cm / 90 cm

Energijos klasė: D

Rustic White

350.00 EUR

 • 60 cm
 • 90 cm
Retro gartraukis Petro White - Balta - 60 cm / 90 cm

Energijos klasė: D

Petro White

350.00 EUR

 • 60 cm
 • 90 cm
Retro gartraukis Petro Black Matt - Juoda matinė - 60 cm / 90 cm

Energijos klasė: D

Petro Black Matt

350.00 EUR

 • 60 cm
 • 90 cm
Retro gartraukis Petro Ecru - Kreminė - 60 cm / 90 cm

Energijos klasė: D

Petro Ecru

350.00 EUR

 • 60 cm
 • 90 cm

gartraukiai
Retro

Retro gartraukiai

Klasikinis ar Provanso stilius yra labai paplitęs kuriant virtuvės interjerą. Retro gartraukis yra puikus priedas prie bet kurios virtuvės, kurioje vyrauja retro stilius. Retro gartraukis taip pat puikiai tinka Provanso ar Boho stiliui, kur šiltos spalvos, džiovintos gėlės ir rankų darbo paveikslai suteikia žavesio jūsų interjerui. Pagrindinės savybės yra mediena ir jos apdirbimas, taip pat natūralių gėlių išvaizda. Retro garraukis yra madinga šiuolaikinio stiliaus alternatyva.

Asortimentas

Mūsų pasiūlyme rasite modernesnės versijos gartraukius kurie išlaiko tradicinį retro stilių, tačiau naujausios technologijos paverčia juos moderniu techniniu įtaisu. Retro gartraukiuose yra tradicinių elementų, tačiau jie turi modernių priedų, tokių kaip energiją taupanti turbina ir LED apšvietimas.

Retro gartraukiai - matmenys

Retro gartraukiai yra dviejų populiarių pločių, 60 cm arba 90 cm. 

Retro gartraukiai ir jų komponentai

Retro gartraukiai gaminami iš lakštinio metalo, kuris dažniausiai dažomas baltos arba smėlio spalvos. Norėdami puikiai įsijausti į retro atmosferą, virtuvėje turite išlaikyti šviesias, natūralias spalvas, pridėdami liaudies meno elementų. Retro gartraukiai turi vieną privalomą ir labai svarbų elementą - medinę lentjuostę. Tai suteikia jai būdingą išvaizdą. Verta paminėti, kad medienos rėmus galima nudažyti bet kokiais atspalviais, kad atitiktų jūsų virtuvės dizainą. Retro stiliaus gartraukis su mediniu rėmu naudojamas ne tik kaip gartraukis, bet ir kaip virtuvės reikmenų, aksesuarų, prieskonių ir panašių daiktų lentyna. Norėdami suteikti savo virtuvei daugiau provanso stiliaus, galite naudoti džiovintas gėles ar žoleles, kurias galima laisvai gartraukio išorėje. Visi šie retro gartraukių privalumai daro juos vis populiaresniais Lietuvos šeimininkių virtuvėse.
Visi mūsų gartraukiai yra pagaminti iš aukštos kokybės komponentų: aukštos kokybės lakštinio metalo ir efektyviausių turbinų, kurios atitinka jūsų aukščiausius lūkesčius, susijusius su gartraukiais. Nepaisant to, kad retro gartraukiai atrodo kaip praeities reliktas, jų technologija yra labai moderni. Nepaisant to, ar jie bus naudojami į ventiliacijos kanalą ar recirkuliacijai, puikiai sugeria visus virimo metu išsiskiriančius kvapus, garus, dūmus, kenksmingus mikroorganizmus ar net dulkes.

Retro stiliaus gartraukiai - apšvietimas

Reikėtų pažymėti, kad retro stiliaus gartraukis puikiai apšviečia darbo paviršių gaminant maistą. Visuose mūsų gartraukiuose yra aukštos kokybės, ilgalaikis LED energiją taupantis apšvietimas. Papildomas apšvietimas daro virtuvę vizualiai patogesnę, padidėja komfortas gaminant maistą. Retro gartraukis tikrai gali pakeisti jūsų virtuvės išvaizdą.

Klientų nuomonė mums yra labai svarbi, todėl atidžiai išklausome jų pasiūlymus ir dedame visas pastangas, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas mūsų produktais.

Pratęskite savo gartraukio garantiją!

Atsiųskite savo virtuvės, su naujuoju Nortberg gartraukiu, nuotrauką ir gaukite papildomą 6 mėnesių garantiją!

 1. Įsigykite Nortberg gartraukį
 2. Nufotografuokite gartraukį
  savo virtuvėje
 3. Įkelkite nuotrauką į mūsų platformą
 4. Gaukite prailgintą
  garantiją
Pasinaudoti

Kodėl
NORTBERG?

 • Nemokamas
  ir saugus pristatymas
 • Originalus
  produktas, tiesiai iš gamintojo
 • Aukštos
  kokybės garantija
 • Garantinis
  ir pogarantinis aptarnavimas