Wróć Wróć

Patarimai

Patarimai
Žiūrėti

Instrukcijos

Instrukcijos
Žiūrėti

Gartraukis ir kaitlentė du viename - ar verta?

14.11.2019, Gartraukiai

Kaitlentėje integruotas gartraukis yra palyginti naujas sprendimas rinkoje. Dėl šios priežasties daugelis žmonių į juos žiūri nepatikliai. Ar yra kokių nors priežasčių nerimauti? Mes norime padėti suprasti apie ką eina kalba.

кухонні витяжки вбудовані

Reikia pripažinti, kad gartraukio ir kaitlentės derinys viename yra pagrįstas sprendimas, sujungiantis du tarpusavyje derančius prietaisus. Šis sprendimas patiks žmonėms, kurie vertina minimalizmą, modernumą ir tiesiog nori sutaupyti vietos virtuvėje.

витяжка повновбудована

Įdomiausias dizaino sprendimas yra gartraukiai visiškai paslėpti po kaitlente, dėl ko jie iš išorės tampa visiškai nematomi. Jums tikriausiai įdomu, kaip jiems pavyksta pašalinti ar filtruoti garus ir kvapus? Taip yra dėl dviejų užmaskuotų skylių abiejose kaitlentės pusėse, kurios automatiškai atsidaro įjungus gartraukį. Oras traukiamas tiesiai iš indų, kuriuose ruošiate maistą.

   

Tai gana novatoriškas ir modernus įrenginys. Ypač tinkantis jei norime apriboti virtuvės įrangos kiekį ir sutaupyti vietos. Kaitlentėje integruotas gartraukis užkariauja technologijų gerbėjų širdis.

Trūkumai? Norint sumontuoti gartraukį virtuvės spintelėje reikia papildomos vietos, tačiau virtuvės patalpoje atlaisvinsite daugiau vietos jūsų fantazijai.

Kodėl
NORTBERG?

 • Nemokamas
  ir saugus pristatymas
 • Originalus
  produktas, tiesiai iš gamintojo
 • Aukštos
  kokybės garantija
 • Garantinis
  ir pogarantinis aptarnavimas