Wróć Wróć

Patarimai

Patarimai
Žiūrėti

Instrukcijos

Instrukcijos
Žiūrėti

21 amžiaus gartraukis - kokias galimybes turime šiandien?

13.12.2018, Gartraukiai

Triukšmingi virtuvės gartraukiai jau praeityje. Rinką užkariavo šiuolaikiniai prietaisai, kuriems šiandien net nereikia specialaus aptarnavimo. Jie savarankiškai reguliuoja darbo režimą, prisitaikydami prie aplinkos sąlygų, taip pat turi daugybę papildomų funkcijų. Efektyvus ir elegantiškas apšvietimas, išmaniojo telefono valdymas, veikimo atkūrimas yra tik keletas patogumų, kuriuos šiandien randame gaubtuose.

Mes neperdedame sakydami, kad gartraukiai šiandien gali veikti be mūsų pagalbos. Be to, jie yra gana protingi įrenginiai, kurie automatiškai įsijungia ir išsijungia, kai reikia išvalyti orą. Kaip tai vyksta? Su automatine įranga. Šios funkcijos modeliai paprasčiausiai išlaisvina vartotojus nuo nereikalingo vargo. Neturėtume jų išjungti ar užprogramuoti, nes jie reaguoja į tai, kas vyksta aplink. Todėl, kai darbo režimas yra per stiprus, jie automatiškai jį pakeičia į mažiau intensyvų ir atvirkščiai. Jie gali veikti visą parą, o tai reiškia, kad jie nuolat vėdina kambarį - jie kartkartėmis įsijungia, kad „profilaktiškai“ vėdintųsi. Jie reaguoja į dūmus ir gali būti naudojami tan, kad po maisto gaminimo visiškai išvalytų orą.

Automatinė informacijos apie filtrų būseną funkcija yra puikus patogumas. Šiuolaikiniai gartraukiai siunčia mums pranešimus kai filtrus reikia valyti. Tai yra puikus naudojimo paprastumas - mes neturime jaudintis ir reguliariai tikrinti, kokia jų būklė - prietaisą „reikės“ laiku išvalyti. Ir tai ne viskas. Rinkoje taip pat yra gartraukių, kurie gali apskaičiuoti laiką, kai reikės pakeisti anglies filtrą. Ar ne lengviau?

XXI amžiaus gartraukiai mums suteikia dar daugiau. Jie yra ne tik patogesni naudoti, bet ir suteikia mums daugybę papildomų funkcijų. Gartraukis gali būti pagrindinė virtuvės puošmena - paprastai taip ir yra. Jau tampa įprasta praktika, kad šiuolaikiniuose modeliuose yra reguliuojamas apšvietimo lygis - juos galima pritemdyti, pašviesinti, atsižvelgiant į kambario apšvietimą. Šviesa neužsidega akimirksniu, tačiau palaipsniui didina intensyvumą, kas yra patogu vakare, kai išeiname į virtuvę iš tamsaus kambario, ir akys turi priprasti prie ryškumo. Bet ir tai dar ne viskas. Šiandien kai kurie gartraukiai yra pagaminti taip, kad primena stilingą šviestuvą, o ne praktišką prietaisą. Be to, galite žaisti su šviesa ir pakeisti spalvą iš raudonos į mėlyną, sukurdami visiškai kitokią atmosferą kambaryje.

Šiuolaikiniai gartraukiai nėra tik įranga, jie sugeria garus - jie yra kiekvienos virtuvės puošmena. Šie prietaisai yra suprojektuoti taip, kad tai yra svarbus kambario interjero elementas. Pačios medžiagos, iš kurių gaminami gartraukiai yra labai patogios ir lengvai prižiūrimos - dažnai pagamintos iš nerūdijančio plieno arba grūdinto stiklo.

Gaurtraukių projektuotojai pasirūpino ir programėlių mylėtojais - šiandieninius gartraukius galima valdyti mobiliosiomis programomis. Jie leidžia jums turėti gartraukį kaip daugiafunkcinį įrenginį - pavyzdžiui, klausytis muzikos ir valdyti iš išmaniojo telefono.

Kodėl
NORTBERG?

 • Nemokamas
  ir saugus pristatymas
 • Originalus
  produktas, tiesiai iš gamintojo
 • Aukštos
  kokybės garantija
 • Garantinis
  ir pogarantinis aptarnavimas