Wróć Wróć

Patarimai

Patarimai
Žiūrėti

Instrukcijos

Instrukcijos
Žiūrėti

Šiluma ir komfortas virtuvėje. Cylindro Copper gartraukis!

21.08.2020, Gartraukiai

Varis yra subtilesnis ir labiau rafinuotas nei auksas. Elegantiškas, gražiu spindesiu, jis išlieka pirmaujančia šio sezono interjero dizaino tendencija. Virtuvė su vario akcentais yra pasirinkimas tiems, kurie vertina originalumą ir individualizmą. Varis nekenčia konkurencijos - jis visada yra pagrindinis erdvės akcentas - tu jį myli arba nekenti.

Idealus ryšys

Varis geriausiai atrodo prie pilko architektūrinio betono, nors jis puikiai tinka ir su raudonomis ar baltomis plytomis. Griežtose ir pramoninėse patalpose jis sušildo erdvę, suteikia jai nepakartojamą atmosferą ir charakterį. Vario aksesuarai puikiai atrodo su balta ir pilka spalva. Šilti vario tonai interjere įkvėpti naujojo klasikinio art deco ar grakštaus žavesio, nors ir nėra akivaizdus pasirinkimas, jis vis dažniau būna kruopščiai parinktose detalėse. Žvakidės, gėlių vazos, šviestuvų gaubtai, servetėlių laikikliai, lempos, furnitūra, virtuvės reikmenys - pasirinkimas tikrai didelis.

Rūpestis sveikata

Nors dauguma baldų, aksesuarų ir furnitūros yra vario spalvos, vario indai yra labai populiarūs interjero dizaino rinkoje. Be ypatingo dizaino ir jaukios, šiltos spalvos, jie turi teigiamą poveikį mūsų sveikatai. Metalinė plytelių spalva (pavyzdžiui, mozaika, kuri taip populiari šiais laikais) ant virtuvės užpakalinės dalies bus visos kompozicijos „pateikimo vieta“. Elegantiškas čiaupas, baldų rankenos, kėdės ir stalo kojos pritrauks dėmesį, paryškins akį ir sukurs visą kompozicijos charakterį. Vario spalva taip pat gerai dera su žaliu stiklu, sodriu antracitu ir giliai mėlyna spalva, kuri taip populiari šiandien. Būtent varis sušvelnina virtuvės kompozicijos stilių, suteikdamas jai intymų pobūdį.

Vario spalvos cilindras!

Ko reikia norint sukurti unikalią „namo širdies“ atmosferą su variniu gartraukiu? Pasirodo, kad Lenkijos gartraukių gamintojas Nortberg pateisino šios metalinės spalvos gerbėjų lūkesčius ir į savo pasiūlą įtraukė šios spalvos cilindrinį gartraukį. Varinis cilindras yra minimalistinio dizaino ir unikalios spalvos derinys. Paprastas cilindrinis gartraukis puikiai tinka šiuolaikinių erdvių grožio kanonams. Ergonominė forma gerai atrodys šiuolaikiniame interjere, taip pat skandinaviško ir daniško stiliaus aranžuotėse, bei pat lofto tipo patalpose.

Varinis „Cylindro“ gartraukis yra unikalus modelis gartraukių rinkoje. Universalią, minimalistinę gartraukio formą pabrėžia ryški vario spalva. Dizainas kartu su tauria spalva sukuria harmoningą duetą bet kurioje virtuvėje, kur svarbus originalus stilius ir rafinuotumas - aiškina įmonės savininkas Norbertas Tofilas. Tačiau mes taip pat įsitikinome, kad įrenginio estetika eina kartu su idealiu jo funkcionalumu. „Cylindro Copper“ gartraukis atrodo puikiai, tačiau taip pat gerai atlieka savo vaidmenį - priduria prekės ženklo savininkas.

Funkcionalumas

Naujos kartos LED apšvietimas, puikios kokybės, keturių greičių, 1200 m³/h galio turbina. Indų plovimo mašinoms tinkamas daugiasluoksnis aliuminio filtras, laikmatis, elektroninis valdymas su minkštais liečiamaisiais mygtukais, nuotolinio valdymo pultas.

Ypatingą dėmesį skiriame tam, kad mūsų prietaisai rinkoje išsiskirtų ne tik originaliu ir gražiu dizainu, bet ir naujovėmis bei puikiu funkcionalumu. Mes užtikriname, kad visi mūsų gartraukiai būtų tylūs, efektyvūs ir taupantys energiją. Žinios ir ilgametė patirtis leidžia mums suderinti unikalų dizainą su puikiais techniniais parametrais, ir šiandien tuo ypač didžiuojamės - priduria Norbertas Tofilas.

Vario gartraukis virtuvėje taps visos kompozicijos centru, kuriame turėtų būti kruopščiai parinktos kitos virtuvės detalės. Toks skiriamasis elementas „pavogs visą dėmesį“, todėl kiti prietaisai ir virtuvės baldai turėtų būti parinkti prislopinta spalvų palete: pilka, balta, antracito ar juoda.

Varis virtuvėje vis dar yra šiek tiek avangardinis ir retas sprendimas, tačiau architektai ir interjero dizaineriai vis dažniau naudoja šią spalvą, kuri pasirodo esanti tokia stebuklinga ir neįprasta kaip auksas ar sidabras. Varis transformuos bet kokią virtuvę, suteikdamas jai unikalų charakterį. Taigi atėjo laikas VARIUI!

Kodėl
NORTBERG?

 • Nemokamas
  ir saugus pristatymas
 • Originalus
  produktas, tiesiai iš gamintojo
 • Aukštos
  kokybės garantija
 • Garantinis
  ir pogarantinis aptarnavimas