Wróć Wróć

Patarimai

Patarimai
Žiūrėti

Instrukcijos

Instrukcijos
Žiūrėti

Gartraukio valymas

19.09.2018, Patarimai

Šiuolaikiniai gartraukiai yra lengvai valomi ir nereikalauja sudėtingos priežiūros. Dizainas ir naudojamos medžiagos leidžia gartraukį valyti lengvai. Jei valysime reguliariai, tai užtruks ne ilgiau kaip kelias minutes.

Nuo ko pradėti?

Geriau pasirinkti tinkamas valymo priemones. Priklausomai nuo medžiagos, iš kurios pagamintas gartraukis, turime pasirinkti skirtingus ploviklius. Universalus visų tipų gartraukių paviršių valymo sprendimas yra indų ploviklis. Savo ruožtu neturėtumėte naudoti kieto skudurėlio. Taip pat turime vengti naudoti valymo priemones kurios skirtos valyti kitoms medžiagoms negu tos iš kurių pagamintas gartraukis. Pavyzdžiui - jei dažytam gartraukiui valyti naudosime skystį su alkoholiu, dangą paprasčiausiai sugadinsime.

Як почистити кухонну витяжку?

Kas ir kam?

Na, yra keletas paprastų taisyklių. Stiklinius gartraukius galima valyti stiklo valikliu ir alkoholiu. Po plovimo plovikliais geriausia paviršių apdoroti stiklo valikliu, kad atsikratytumėte nepageidaujamų dryžių ir paviršius gautų elegantišką blizgesį. Norėdami valyti nerūdijančio plieno ar plastiko detales, įsigykite šioms medžiagoms skirtų produktų. Metalo valikliai tai daro gerai, nes juose yra silikono aliejaus. Jei norime, kad viryklės gartraukis būtų atsparus pirštų atspaudams ar kitiems teršalams, gartraikį galime nupoliruoti silikoninio aliejaus turinčiu produktu.

Kadangi mes kalbame apie rekomenduojamus produktus, norėtume pažymėti, kad dezinfekcijos priemonės, kuriose yra baliklio, gali pakenkti paviršiui. Taip yra dėl per didelio susikaupimo ar per ilgo buvimo ant paviršiaus. Tas pats pasakytina ir apie druską - jei plovikliuose yra daug chloridų, būkite atsargūs su jais.

Lengvas valymas

Kai žinosime, kokius valiklius vartoti, pereikime prie pagrindinės užduoties. Lengviausiai valomos nerūdijančio plieno, plastiko, stiklo ir aliuminio dalys. Tiesiog naudokite tinkamą skudurėlį. Užtepkite tinkamą valiklį ir nuvalykite paviršių. Jei gartraukį reikia kruopščiau išvalyti, nuvalykite jį sukamaisiais judesiais ir spauskite ypač nešvariose vietose. Jei riebalų dėmės neišnyksta, naudokite specialų riebalų tirpiklį.

Žinoma, nepamirškime ir apie riebalų filtrus - juos galima plauti indaplovėje. Jei plaunate rankomis, tiesiog panardinkite jį į vandens ir indų ploviklio tirpalą maždaug 20–25 minutes.

Ганчірка для чистки витяжки

Pagrindas yra nuoseklumas

Jei tai darysime reguliariai, gartraukis mums tarnaus daugelį metų, be to, jis išlaikys gražią išvaizdą. Priešingu atveju purvas viduje gali turėti įtakos prietaiso veikimo sutrikimams. Gartraukį reikia valyti kas savaitę, jei gaminate dažnai ir kartą per dvi savaites, jei jį naudojate rečiau. Nudojant kepimo dangčius gaubtas bus mažiau purvinas.

 

Kodėl
NORTBERG?

 • Nemokamas
  ir saugus pristatymas
 • Originalus
  produktas, tiesiai iš gamintojo
 • Aukštos
  kokybės garantija
 • Garantinis
  ir pogarantinis aptarnavimas