Wróć Wróć

Patarimai

Patarimai
Žiūrėti

Instrukcijos

Instrukcijos
Žiūrėti

Paroda INTERIOR MEBEL 2020 - pasaulinės interjero ir dizaino tendencijos

12.03.2020, Įvykiai

2020 m. Vasario 5–9 d. Kijeve, IEC, vyko tarptautinė baldų, apšvietimo ir dekoro interjero paroda „Mebel“.

Svarbiausias Ukrainos interjero rinkos renginys devintą kartą subūrė visus pramonės profesionalus - pirmaujančius Europos ir Ukrainos baldų, apšvietimo ir dekoro, buitinės technikos gamintojus, žymius dizainerius, architektus ir specializuotas žiniasklaidos priemones.

Parodos „INTERIOR MEBEL“ teisėtai tapo pagrindiniu įvykiu Ukrainos interjero rinkoje ir idealia platforma naujausių tendencijų, naujų kolekcijų ir novatoriškų projektų pristatymui. Jau 8 metus, metai iš metų, paroda buvo būtina vieta architektams ir dizaineriams susitikti su pramonės ekspertais, baldų, apšvietimo ir interjero dekorų gamintojais. „INTERIOR MEBEL 2020“ dalyvių skaičius, palyginti su praėjusiais metais, išaugo. Faktines kolekcijas pristatė 192 gamyklos iš Italijos, Vokietijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Portugalijos, Turkijos, Olandijos, Lenkijos, Belgijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Čekijos ir Ukrainos.

Džiaugiamės galėdami dalyvauti šiame renginyje.

„Interior Mebel“ parodoje buvo galima rasti kompleksinių interjero sprendimų nuo minkštų baldų iki vonios baldų, nuo virtuvės kompozicijų, apšvietimo ir interjero tekstilės iki keraminių plytelių ir santechnikos gaminių.

Neapsėjo paroda be naujų produktų: pagrindinėje šalies interjero parodoje pirmą kartą buvo pristatyti išskirtiniai NORTBERG virtuvės gartraukiai.

Tarp naujų produktų bendrovė pristatė unikalius virtuvinius gartraukius „Ceramic“, „Aztek“ ir „Tulip“, pagamintus iš Venecijos keramikos, įvairių formų ir padailintus „Swarovski“ kristalais.

Lubiniai gartraukiai „Grand“, „Venus CR“ ir „Decor CR“ sukėlė ypatingą dizainerių susidomėjimą, kurie savo dizainu ir montavimo metodu praplečia kūrybiškumo lauką, o unikali turbina, kurią galima montuoti ne virtuvės kambaryje, išspręs triukšmo problemą veikiant gartraukiui. Tyli virtuvė jau yra realybė!

Naujos formos, sprendimai ir spalvos nepaliko abejingų tiek profesionalų, tiek galutinių vartotojų.

Mums buvo labai malonu būti šio renginio dalimi. Ačiū visiems, kurie aplankė mus. Tikimės, kad ateityje jus dar nustebinsime.

Kodėl
NORTBERG?

 • Nemokamas
  ir saugus pristatymas
 • Originalus
  produktas, tiesiai iš gamintojo
 • Aukštos
  kokybės garantija
 • Garantinis
  ir pogarantinis aptarnavimas