Wróć Wróć

Patarimai

Patarimai
Žiūrėti

Instrukcijos

Instrukcijos
Žiūrėti

Paroda WARSAW HOME 2019 - efektyvus ir neįprastas Nortberg gartraukių dizainas

18.10.2018, Įvykiai

Pirmą kartą „Warsaw Home“ istorijoje buvo pristatytas Lenkijos virtuvės gartraukių gamintojas, kuris per daugelį metų užkariavo ne tik Lenkijos, bet ir kitų Europos šalių, įskaitant Norvegiją, Vokietiją, Austriją ir Ukrainą, klientų širdis. Nortberg prekės ženklas įrodė, kad kokybė ir dizainas yra svarbūs produktų pasirinkimo kriterijai.

Витяжки Nortberg

„Warsaw Home“ yra viena iš svarbiausių dizaino parodų Lenkijoje. Nenuostabu, kad tarp parodos dalyvių pasirodė Nortberg prekės ženklo parodos stendas, pristatantis savo gaminių dizainą plačiai auditorijai. Nortberg yra prekės ženklas, klientams žinomas kaip parduodantis aukštos kokybės gartraukius. Jis siūlo visą modelių asortimentą - sieninius, erdvinius, įmontuojamus ir lubinius.

Dabartinės parodos „Warsaw Home“ metu mums pavyko bendrauti su įmonių atstovais apie naujausias tendencijas ir perkamiausius modelius Europos rinkoje.

- Žinoma, verta paminėti erdvinius modelius, kurie prie lubų tvirtinami estetiniais kabeliais. Taip pat matome didelį susidomėjimą dekoratyviniais sienų modeliais, taip pat įmontuotais gaminiais. Naujausios produktų linijos debiutą „Warsaw Home“, komentavo „Nortberg“ savininkas Norbertas Tofilas.

Okapy kuchenne Nortberg, targi Warsaw Home 18

„Warsaw Home“ kompanija pristatė stendą suprojektuota pagal klasikinio juodo ir balto derinio dvasią.

Lankytojus sužavėjo vienas novatoriškiausių ir labiausiai Nortberg prekės ženklo siūlomų erdvinių modelių - „Starlight RGB“. Jis naudoja energiją taupančius šviesos diodus su malonia, pritemdoma šviesa. Svarbu, kad šiuolaikinėje gartraukio versijoje būtų įdiegtas RGB apšvietimas, todėl klientai gali keisti gartraukio stiklinio skydelio apšvietimo spalvas. Dėl šios savybės gartraukis yra ne tik veiksminga priemonė kovojant su virtuvės garais, bet ir unikalus interjero dizaino elementas.

Gartraukis montuojamas su plieniniais kabeliais, kuriuos galima laisvai reguliuoti reguliuojant gartraukio aukštį virš viryklės. Kita unikali „Warsaw Home“ premjera buvo „Integra“ modelis, kuriame gartraukis yra integruotas į indukcinę kaitlentę.

Ekskluzywne okapy Nortberg, targi Warsaw Home 18

 

Kodėl
NORTBERG?

 • Nemokamas
  ir saugus pristatymas
 • Originalus
  produktas, tiesiai iš gamintojo
 • Aukštos
  kokybės garantija
 • Garantinis
  ir pogarantinis aptarnavimas