Wróć Wróć

Patarimai

Patarimai
Žiūrėti

Instrukcijos

Instrukcijos
Žiūrėti

Pagrindiniame vaidmenyje: Cilindrinis gartraukis!

11.03.2020, Gartraukiai

Madingiausi, populiariausi ir tuo pačiu metu labiausiai dizainerių mėgstami yra vamzdžio formos cilindriniai gartraukiai! Graži, paprasta vamzdžio forma, pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, elegantiška ir nesenstanti. Be to, cilindriniai gartraukiai išsiskiria puikiu funkcionalumu. Jie taip pat yra populiarūs gero dizaino. Sukurti pagal principą „mažiau yra daugiau“, jie puikiai dera prie modernaus, dažnai minimalistinio dizaino.

Puikus dizainas ateina į gartraukių rinką

Dieteris Ramsas iš 10-ies gero dizaino principų išvardijo - naujovės, patogumas ir estetinė vertė. Taigi gerai suprojektuoti gaminiai turėtų ne tik išnaudoti neribotas technologines galimybes, būti funkcionalūs, bet ir gražūs. Pasak vokiečių funkcionalisto meistro, tikrasis menas slypi kuriant objektus taip, kad kiekvienas produktas būtų suprantamas - forma turi sekti funkciją, o ne atvirkščiai. Gaminyje neturėtų būti vietos atsitiktinumui - kiekvienas, net ir pats mažiausias elementas, turėtų atlikti tam tikrą funkciją. Geras dizainas taip pat turi būti tvarus tiek produkto kūrimo etape, tiek ilguoju laikotarpiu. Dieteris Ramsas tikėjo, kad geras dizainas kalba pats už save.

Nortberg gaminių asortimente yra keturių spalvų cilindro formos modelių: nesenstanti balta ir juoda, originalus žalvaris ir brangusis auksas. Klasikiniam interjerui rinkitės juodą „Cylindro“ gartraukį. Ši madinga spalva derinama su gartraukio forma, todėl idealiai tinka kompozicijoms, užpildytoms rafinuotumu ir nesenstančiu stiliumi. Dabar madingoje baltoje virtuvėje juodas gartraukis taps patraukliu elementu, kuris suteiks interjerui didingą charakterį.

Nortberg taip pat pasirūpino lofto ir palėpių gerbėjais. Graži vario spalva yra puikus pasirinkimas pramoninėms virtuvėms, kuriose vyrauja minimalizmas ir formos ekonomika. Vario spalvos gartraukiai šiek tiek sušvelnina griežtą interjerą, tačiau jis tikrai bus vienas pagrindinių visos kompozicijos veikėjų. „Cylindro Copper“ ir „Cylindro Inox“ rekomenduoja pramoniniam dizainui!

Interjero dizaino tendencijos keičiasi labai greitai, nors yra formų ir spalvų, kurios niekada neišnyksta. Tai, žinoma, apima kilnią aukso spalvą. Brangi rūda, architektūroje naudojama nuo antikos laikų, ir atgavo savo vietą šiuolaikiniame interjere - ne tik glamūro atmosferoje. „Auksinės spalvos erdvinis gartraukis“ yra puikus pasirinkimas tiek didelėms, erdvioms virtuvėms, kurios atsiveria į svetainę, tiek sienoms pritaikytoms versijoms, skirtoms mažesniems plotams. Interjere esantis auksas šviečia, mirga, puikiai atspindi natūralią šviesą ... sukuria nepaprastą atmosferą! Nortberg sukurtas „Cylindro Gold“ yra tikrai karališkas, kuris papuoš bet kokią virtuvę, suteikdamas jai nesenstančią išvaizdą.

Nors sekant Dieterio Ramsey principais, gero dizaino pavyzdžiai gyvuoja dešimtnečiais, jie vis dar stebėtinai aktualūs. Kai sukuriami funkcionalūs, gražūs ir paprasti daiktai, jų laikas nesibaigia. Jie nebijo naujų madų ir interjero tendencijų pokyčių. Jie nuolat džiugina savo universalumu, paprastumu ir rafinuotumu.

Kodėl
NORTBERG?

 • Nemokamas
  ir saugus pristatymas
 • Originalus
  produktas, tiesiai iš gamintojo
 • Aukštos
  kokybės garantija
 • Garantinis
  ir pogarantinis aptarnavimas