Wróć Wróć

Patarimai

Patarimai
Žiūrėti

Erdvinis gartraukis Cylindro Black Matt

Norite pašalinti?
Tak Nie

 • Pristatymas: per 7 - 14 dienų
 • Spalva: Juoda matinė Juoda INOX Balta Vario Aukso
 • Plotis: 40 cm
 • Išmetimas: Ventiliacija / Recirkuliacija
 • Kita: Nemokamas pristatymas
Naudingi patarimai

Turite klausimų?
Skambinkite mums!

+370 614 77 483 +370 614 77 489
Arba parašykite

560.00 EUR

Pridėti į krepšelį
Energijos klasė
Energijos klasė
Tylus darbas
Tylus darbas
42-69 dB
Didelis našumas
Didelis našumas
į 850 m³/h
Lenkiškas produktas
Lenkiškas produktas

Nuotrauka interjere

NORTBERG CYLINDRO yra nauja erdvinio gartraukio, šiuolaikinėje virtuvėje, vizija. Jo išskirtinė išvaizda harmoningai dera su kitais virtuvės prietaisais, todėl CYLINDRO modelis tampa nauja virtuvės dizaino tendencija. Galingas valymo prietaisas greitai pašalins garus ir kepimo kvapus. Supersilent® technologija nesukels nepatogumų dėl triukšmo.

CYLINDRO gartraukyje pritaikėme daugybę novatoriškų sprendimų, tokių kaip:

 • Naujausios kartos LED apšvietimas, kurio dėka energijos suvartojama labai nedaug, o virtuvė puikiai apšviesta;
 • Galinga Itališka turbina su Supersilent® technologija, kurios triukšmo lygis neviršija 68 dB maksimaliu greičiu, o 1-asis greitis praktiškai nesigirdi;
 • Daugiasluoksnis aliuminio filtras, kuris efektyviai sulaiko riebalų daleles. Mūsų filtrą galima plauti indaplovėje daug kartų, nepakenkiant jo funkcionalumui;
 • Keturių pakopų turbinos darbo valdymas;
 • Lengvas anglies filtro montavimas;
 • Laikmatis;
 • Elektroninis valdymas su „Soft-Touch“ mygtukais;
 • Skersmuo: 40 cm;
 • Nuotolinio valdymo pultas;
 • Aukščio reguliavimas.

Supersilent® - maksimalus našumas ir žemas triukšmo lygis.

Techniniai duomenys

Tipas: Erdvinis
Plotis: 40 cm
Spalva: Juoda matinė
Galia: 850 m3/h
Valdymas: Elektroninis + nuotolinis pultas
Apšvietimas: LED: 2x2 W
Laikmatis: 9 minutės
Oro išmetimas: Į ventiliaciją arba recirkuliacija
Greičiai: 4
Triukšmo lygis: 42-68 dB
Nuotolinio valdymo pultas: Yra komplekte

Privalumai

Lengva valyti

Lengva valyti

Nortberg gartraukiai yra pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno lakštų, dažytoms detalėms naudojame žinomo italų gamintojo dažus, todėl gartraukį lengva valyti, nepažeidžiant medžiagos iš kurios jis pagamintas.

Energijos klasė

Energijos klasė

Ekologija svarbus elementas, į kurį visada atsižvelgiame kurdami naujus gartraukius, nes jie gali prisidėti prie geresnės aplinkos ir darnaus gyvenimo su gamta. Nauja keitiklio valdymo sistema leidžia mūsų gaminiams suvartoti mažai energijos. 

Aukšta produkto efektyvumo klasė, kai gartraukiuose naudojama maža galia, dabar yra realybė. Naudojant naują keitiklio valdymo sistemą, tradicinio gartraukio energijos suvartojimas žymiai sumažėja, priklausomai nuo greičio nuo 30% iki 70%. Mūsų modeliuose yra naujos mažo galingumo sistemos, pasižyminčios aukštu energijos vartojimo efektyvumo lygiu.

ES standartai

ES standartai

Nepriklausomos laboratorijos stebi vartotojų saugą ir griežtų ES standartų laikymąsi. Išsamios specifikacijos turi būti tikrinamos atsižvelgiant į energijos suvartojimą, variklio dinaminio srauto efektyvumą, šviesos efektyvumą, riebalų filtravimo efektyvumą ir triukšmo lygį. Remiantis atliktais bandymais, gaminys yra klasifikuojamas ir gauna parametrus patvirtinančią energijos kortelę. Išlaikę šiuos bandymus, gavome leidimą gaminti ir parduoti gaubtus ES.

Laikmatis

Laikmatis

Mes vertiname paprastus ir naudingus sprendimus. Vienas iš jų yra laikmatis, kuris automatiškai išjungia gartraukį. Jo darbas yra labai paprastas. Tiesiog įjunkite gartraukį ir nustatykite laiką po kurio jis turėtų išsijungti. Gartraukis išsijungia po nustatyto laiko. Kartais skubėdami pamirštame išjungti prietaisą, nustatytas laikmatis gali išspręsti šią problemą. Laikmačio funkcija yra ne tik patogi, bet ir taupanti energiją bei laiką.

LED apšvietimas

LED apšvietimas

Naujos kartos apšvietimas, kuriam būdinga aiški ir ryški šviesa. Todėl apšvietimo komponentai sukuria daug geresnę šviesą ir yra daug atsparesni išorinėms sąlygoms nei tradicinės halogeninės arba kaitrinės lempos. 

Kiekviename Nortberg gartraukyje įrengtas LED apšvietimas, kuris yra labai patikimas, atsparus įtampos svyravimams ir šviečia be pulsacijos. Jų veikimo trukmė yra apie 100 000 valandų, be to, šviesa yra saugi akims ir jų nevargina.

4 greičių turbina

4 greičių turbina

Gartraukis tapo neatsiejama virtuvės dalimi. Norėdami būti 100% patenkinti darbu virtuvėje, pasirinkite pakankamo efektyvumo gartraukį. Gartraukio efektyvumas yra oro kiekis, kurį gartraukis gali filtruoti per valandą. Gartraukis turėtų galėti pakeisti kambario orą 6–12 kartų per valandą. Mūsų produktų našumas yra 700 - 1200 m3 / val. Kad būtų patogiau naudoti, gartraukiuose įrengėme keturių pakopų turbinos greičio valdymą. Atsižvelgiant į poreikius, galima reguliuoti turbinos greitį ir optimaliai nustatyti ištraukimo efektyvumą.

Aukšta kokybė

Aukšta kokybė

Mūsų gartraukių gamybai naudojamos konstrukcijos ir medžiagos turi būti tobulos. Mes naudojame tik geriausias medžiagas ir komponentus. Nerūdijantis plienas yra tvirta ir patvari medžiaga, grūdintas stiklas yra atsparus aukštai temperatūrai, saugus ir higieniškas, aukščiausios kokybės milteliniai dažai, patikrinti elektronikos komponentai, efektyvūs aliuminio riebalų filtrai ir LED apšvietimas.

Mes nedarome kompromisų, todėl viskas turi būti kokybiška.

Tylus darbas

Tylus darbas

Maksimalus efektyvumas esant žemam triukšmo lygiui - kiekvienos šeimininkės svajonė. Savo gaminiuose naudojame turbinas, naudojančias naujausias technologijas, kurios sumažino triukšmo lygį iki minimumo. Naujausios kartos turbinose, kai jos veikia, beveik negirdimas triukšmas. Kruopščiai parinktos medžiagos, naudojamos jų gamybai, struktūros forma ir kiti technologiniai procesai, kurie leidžia jums puikiai jaustis virtuvėje veikiant gartraukiui. Ramybė virtuvėje šiandien jau pasiekiama.

Pridėta vartotojo:

Pridėti atsiliepimą apie Cylindro Black Matt

Įvertinkite

Pratęskite savo gartraukio garantiją!

Atsiųskite savo virtuvės, su naujuoju Nortberg gartraukiu, nuotrauką ir gaukite papildomą 6 mėnesių garantiją!

 1. Įsigykite Nortberg gartraukį
 2. Nufotografuokite gartraukį
  savo virtuvėje
 3. Įkelkite nuotrauką į mūsų platformą
 4. Gaukite prailgintą
  garantiją
Pasinaudoti

Kodėl
NORTBERG?

 • Nemokamas
  ir saugus pristatymas
 • Originalus
  produktas, tiesiai iš gamintojo
 • Aukštos
  kokybės garantija
 • Garantinis
  ir pogarantinis aptarnavimas