Wróć Wróć

Patarimai

Patarimai
Žiūrėti

Įmontuojamas gartraukis Lando Black

Norite pašalinti?
Tak Nie

 • Pristatymas: per 7 - 14 dienų
 • Spalva: Juoda Balta
 • Plotis: 56,4 cm, 86,4 cm
 • Išmetimas: Ventiliacija / Recirkuliacija
 • Kita: Nemokamas pristatymas
Naudingi patarimai

Turite klausimų?
Skambinkite mums!

+370 614 77 483 +370 614 77 489
Arba parašykite

300.00 EUR

Pridėti į krepšelį
Energijos klasė
Energijos klasė
Tylus darbas
Tylus darbas
42-69 dB
Didelis našumas
Didelis našumas
į 850 m³/h
Lenkiškas produktas
Lenkiškas produktas

Nuotrauka interjere

LANDO modelis tai vienas iš nedaugelio visiškai įmontuojamų gartraukių su jutikliniu valdymu. Stilingas stiklo valdymo pultas yra vienintelė matoma šio prietaiso dalis. Didelis našumas ir žemas triukšmo lygis įtikins jus teisingai pasirinkti.

LANDO gartraukio privalumai:

 • Naujausios kartos LED apšvietimas, dėl kurio energijos suvartojama labai mažai, o kaitlentės paviršius bus gerai apšviestas;
 • Galinga Itališka turbina su Supersilent® technologija, kurios triukšmo lygis neviršija 68 dB maksimaliu greičiu, o 1-ojo greičio praktiškai nesigirdi;
 • Daugiafunkcinis jutiklinis valdymas;
 • Laikmatis;
 • Daugiasluoksnis aliuminio filtras, kuris efektyviai sulaiko riebalų daleles. Mūsų filtrą galima plauti indaplovėje daug kartų, nepakenkiant jo funkcionalumui;
 • Lengva valyti ir prižiūrėti.

Supersilent® - maksimalus našumas ir žemas triukšmo lygis.

Techniniai duomenys

Tipas: Įmontuojamas
Plotis: 54,6 arba 86,4 cm
Spalva: Nerūdijantis plienas, juodos spalvos valdymo panėlė
Galia: 850 m3/h
Valdymas: Sensorinis su ekranėliu
Apšvietimas: LED: 2x2 W
Laikmatis: 9 minutės
Oro išmetimas: Į ventiliaciją arba recirkuliacija
Greičiai: 4
Triukšmo lygis: 42-68 dB

Privalumai

Energijos klasė

Energijos klasė

Ekologija svarbus elementas, į kurį visada atsižvelgiame kurdami naujus gartraukius, nes jie gali prisidėti prie geresnės aplinkos ir darnaus gyvenimo su gamta. Nauja keitiklio valdymo sistema leidžia mūsų gaminiams suvartoti mažai energijos. 

Aukšta produkto efektyvumo klasė, kai gartraukiuose naudojama maža galia, dabar yra realybė. Naudojant naują keitiklio valdymo sistemą, tradicinio gartraukio energijos suvartojimas žymiai sumažėja, priklausomai nuo greičio nuo 30% iki 70%. Mūsų modeliuose yra naujos mažo galingumo sistemos, pasižyminčios aukštu energijos vartojimo efektyvumo lygiu.

ES standartai

ES standartai

Nepriklausomos laboratorijos stebi vartotojų saugą ir griežtų ES standartų laikymąsi. Išsamios specifikacijos turi būti tikrinamos atsižvelgiant į energijos suvartojimą, variklio dinaminio srauto efektyvumą, šviesos efektyvumą, riebalų filtravimo efektyvumą ir triukšmo lygį. Remiantis atliktais bandymais, gaminys yra klasifikuojamas ir gauna parametrus patvirtinančią energijos kortelę. Išlaikę šiuos bandymus, gavome leidimą gaminti ir parduoti gaubtus ES.

Laikmatis

Laikmatis

Mes vertiname paprastus ir naudingus sprendimus. Vienas iš jų yra laikmatis, kuris automatiškai išjungia gartraukį. Jo darbas yra labai paprastas. Tiesiog įjunkite gartraukį ir nustatykite laiką po kurio jis turėtų išsijungti. Gartraukis išsijungia po nustatyto laiko. Kartais skubėdami pamirštame išjungti prietaisą, nustatytas laikmatis gali išspręsti šią problemą. Laikmačio funkcija yra ne tik patogi, bet ir taupanti energiją bei laiką.

LED apšvietimas

LED apšvietimas

Naujos kartos apšvietimas, kuriam būdinga aiški ir ryški šviesa. Todėl apšvietimo komponentai sukuria daug geresnę šviesą ir yra daug atsparesni išorinėms sąlygoms nei tradicinės halogeninės arba kaitrinės lempos. 

Kiekviename Nortberg gartraukyje įrengtas LED apšvietimas, kuris yra labai patikimas, atsparus įtampos svyravimams ir šviečia be pulsacijos. Jų veikimo trukmė yra apie 100 000 valandų, be to, šviesa yra saugi akims ir jų nevargina.

4 greičių turbina

4 greičių turbina

Gartraukis tapo neatsiejama virtuvės dalimi. Norėdami būti 100% patenkinti darbu virtuvėje, pasirinkite pakankamo efektyvumo gartraukį. Gartraukio efektyvumas yra oro kiekis, kurį gartraukis gali filtruoti per valandą. Gartraukis turėtų galėti pakeisti kambario orą 6–12 kartų per valandą. Mūsų produktų našumas yra 700 - 1200 m3 / val. Kad būtų patogiau naudoti, gartraukiuose įrengėme keturių pakopų turbinos greičio valdymą. Atsižvelgiant į poreikius, galima reguliuoti turbinos greitį ir optimaliai nustatyti ištraukimo efektyvumą.

Sensorinis valdymas

Sensorinis valdymas

Daugumoje gartraukių įrengėme jutiklinius valdiklius. Paliesdami pirštu galite lengvai ir tiksliai pasirinkti prietaiso programą: įjungimą, apšvietimą, laikmatį ar turbinos greičio lygį. Ekrane bus rodoma parinkties būsena. Tiek jutiklinis skydelis, tiek ekranas padengtas higienišku grūdintu stiklu. Tarp mygtukų neįstringa nešvarumai, nesikaupia dulkės ar drėgmė, o lygūs stikliniai paviršiai palengvina valymą. Dėl to gartraukiai yra estetiški ir visada atrodo nepriekaištingai.

Aukšta kokybė

Aukšta kokybė

Mūsų gartraukių gamybai naudojamos konstrukcijos ir medžiagos turi būti tobulos. Mes naudojame tik geriausias medžiagas ir komponentus. Nerūdijantis plienas yra tvirta ir patvari medžiaga, grūdintas stiklas yra atsparus aukštai temperatūrai, saugus ir higieniškas, aukščiausios kokybės milteliniai dažai, patikrinti elektronikos komponentai, efektyvūs aliuminio riebalų filtrai ir LED apšvietimas.

Mes nedarome kompromisų, todėl viskas turi būti kokybiška.

Tylus darbas

Tylus darbas

Maksimalus efektyvumas esant žemam triukšmo lygiui - kiekvienos šeimininkės svajonė. Savo gaminiuose naudojame turbinas, naudojančias naujausias technologijas, kurios sumažino triukšmo lygį iki minimumo. Naujausios kartos turbinose, kai jos veikia, beveik negirdimas triukšmas. Kruopščiai parinktos medžiagos, naudojamos jų gamybai, struktūros forma ir kiti technologiniai procesai, kurie leidžia jums puikiai jaustis virtuvėje veikiant gartraukiui. Ramybė virtuvėje šiandien jau pasiekiama.

Lengva valyti

Lengva valyti

Nortberg gartraukiai yra pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno lakštų, dažytoms detalėms naudojame žinomo italų gamintojo dažus, todėl gartraukį lengva valyti, nepažeidžiant medžiagos iš kurios jis pagamintas.

Pridėta vartotojo:

Pridėti atsiliepimą apie Lando Black

Įvertinkite

Pratęskite savo gartraukio garantiją!

Atsiųskite savo virtuvės, su naujuoju Nortberg gartraukiu, nuotrauką ir gaukite papildomą 6 mėnesių garantiją!

 1. Įsigykite Nortberg gartraukį
 2. Nufotografuokite gartraukį
  savo virtuvėje
 3. Įkelkite nuotrauką į mūsų platformą
 4. Gaukite prailgintą
  garantiją
Pasinaudoti

Kodėl
NORTBERG?

 • Nemokamas
  ir saugus pristatymas
 • Originalus
  produktas, tiesiai iš gamintojo
 • Aukštos
  kokybės garantija
 • Garantinis
  ir pogarantinis aptarnavimas